شرکت پخش سراسری سایه‌سمن در سال ۱۳۷۴ با هدف توزیع و پخش محصولات شرکت عالیفرد(سن ایچ) در تهران تاسیس گردید. به تدریج با توسعه و پیشرفت شرکت عالیفرد، این شرکت نیز توسعه یافته و اولین شعبه متمرکز خود را در سال ۱۳۸۰ در استان گیلان راه اندازی کرد. پس از آن با توجه به ظرفیت های این شرکت در صنعت پخش، علاوه بر شرکت عالیفرد، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری پخش محصولات شرکت‌های شیوا، آیسی مانکی، نستله و پرسیس در ایران شد.

در حال حاضر بیش از ۲۲ استان بصورت مستقیم از طریق شعب این شرکت تحت پوشش پخش مواد غذایی و دارویی قرار دارند که این استانها بیش از ۷۰ درصد از جمعیت کل کشور را شامل می شود. سایر مناطق داخل کشور نیز از طریق نمایندگی های این شرکت در ارائه محصولات شرکت های ذکر شده تامین می شوند.

شرکت پخش سایه سمن، با بیش از ۲۲۰۰ نفر پرسنل و با امکانات مناسب فنی و لجستیکی از نظر تعداد نیروی انسانی ماهر، وسایل نقلیه استاندارد، انبارها و سردخانه های مجهز به تجهیزات مناسب، سیستم های نرم افزاری پیشرفته و سایر عوامل‌، در جهت توسعه و حرکت رو به رشد خود گام برداشته و امید دارد با اتکا به توانمندی‌های خود بتواند به عنوان برترین شرکت پخش مواد غذایی و دارویی در ایران مطرح شود. این شرکت از سال ۱۳۸۴ به عضویت انجمن شرکتهای صنعت پخش ایران درآمده و درحال حاضر بعنوان عضوی فعال، همراه با سایر شرکت های عضو در حال برنامه ریزی رفع مشکلات جاری و رشد صنعت پخش در ایران می باشد.

از رسالت‌های تعیین شده برای این شرکت؛ توزیع و پخش مناسب محصولات ارایه شده توسط شرکت های تولید کننده و کسب رضایت کامل مشتری می باشد، از این رو جهت بهینه سازی اهداف خود، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی غذا نموده و موفق به اخذ گواهینامه‌های HACCP، ISO 9001 و ISO 22000 شده است. شرکت پخش سایه سمن اولین شرکت دارنده گواهینامه ISO 22000 در مدیریت نگهداری و توزیع مطلوب محصولات در ایران است.

سهامداران و مدیران این شرکت اطمینان راسخ دارند که با وجود نیروهای کارآمد، سیستم لجستیک و حمل و نقل مناسب، همراه با استفاده از تکنولوژی روز و رشد دانش و ارتقای بهره وری کارکنان، می توانند به اهداف بلند مدت شرکت در آینده ای نه چندان دور دست یابند.

شرکت پخش سایه سمن بزرگترین شرکت خصوصی در صنعت پخش مواد غذایی و دارویی می باشد.

ما کارکنان شرکت پخش سایه سمن، باور داریم برندهای کالاهایی که ماموریت فروش و پخش آنها را بر عهده داریم، جزو سرمایه های بسیار با ارزش شرکت می باشند و احترام و تعهد قلبی و عملی خود را به این برندها اعلام نموده و همگی یکصدا متعهد می شویم که از حامیان و مصرف کنندگان وفادار و متعصب این برندها باشیم و در راستای اعتلای بیش از پیش برندها تلاش کافی نماییم.

ما کارکنان شرکت پخش سایه سمن، متعهد می شویم از انجام هر عمل و اقدامی که موجب آسیب رساندن به جایگاه برندهای شرکت شود پرهیز نموده و از آسیب رساندن دیگران به برندهایمان نیز جلوگیری کنیم.

ما کارکنان شرکت پخش سایه سمن، دست در دست یکدیگر، تلاش خواهیم نمود برندهای شرکت در هر جایی از ایران عزیزمان، با بهترین کیفیت در دسترسی مصرف کنندگان قرار گیرد.

ارتقاء جایگاه برندهای شرکت، همواره افتخار ما کارکنان سایه سمن می باشد.

 

مدیریت و کارکنان شرکت پخش سایه سمن

    شرکت های تولید کننده

راه های ارتباطی:
آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه علوی، پلاک ۲ 
کدپستی: ۱۵۹۹۹۴۴۳۱۱
تلفن: ۵-۸۸۸۰۰۸۹۲-۰۲۱
فکس: ۸۸۸۹۷۴۲۶-۰۲۱
ایمیل: info@sayesaman.com

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پخش سایه سمن(سهامی خاص) می باشد.

Skip to content